Sestava:                                                                Janderka Marek

Chvátal David (68´ŽK)            Matějka Jakub (C)           Jursa Jan

Janda Martin    Štolpa Martin   Kocanda Jan   Chalaň Kamil   Adamík Lukáš

Sobotka Michal (69´ŽK, 79´ŽK+ČK)     Sobotka Jakub

Střídání: 46. min Kocanda Vlastimil za Kocandy J., 77. min Obrlík Michal za Jandy,

88. min Štolpa Jakub za Kocandy V.

Branky: 13. min Lukáš 0-1, 33. min Michal Sobotka 1-1,

36. min Lukáš 1-2, 38. min Michal Sobotka 2-2

Červená karta: Michal Sobotka ( po druhé žluté)

Střely na branku: 7 - 7  (4-5)   Střely vedle: 8 - 8  (4-5)    Rohy: 5 - 5  (2-5)

Komentář: Ve 2. domácím zápase v řadě netradičně v sobotu dopoledne jsme přivítali celek Božic. Museli jsme se vypořádat s neúčastí zraněného Kohúta, což se nám zjevně moc nepodařilo. Od začátku to bylo z naší strany ospalé, nepřesné s mnoha chybami. Přesto jsme měli ve 12. minutě první tutovku v zápase, Křov dostal míč za obranu, potáhl a naservíroval míč před prázdnou branku, ale Spejs nepochopitelně neproměnil. Z protiútoku se skóre měnilo, když se za obranou ocitl volný kanonýr hostů Lukáš, Mara si na střelu sáhl, ale nevytáhl mimo 3 tyče. Hosté hráli poměrně jednoduše, většinou míčů hledali Lukáše, který nám nadále ukazoval svou kvalitu. Vyrovnat mohl opět Spejs, po akci ve stejném stylu jako 1. tutovka zápasu, tentokrát místo sítě trefil do hlavy padajícího beka. Nakonec jsme se vyrovnání dočkali ve 33. minutě, Martin poslal za obranu Křova, tomu už tentokrát nikdo z našich nestíhal, proto zakončil sám, když se štěstím propasíroval míč mezi nohama brankáře. Jenže hned za 3 minuty hosté opět vedli. Naši ztrátu ve středu hřiště využili v rychlý pas na Lukáše a ten skóroval podruhé. Divokou pětiminutovku ukončila naše krásná akce, když si míč 2x narazili Kamča s Dejvem, Dejv ještě ve vápně krátce potáhl míč a naservíroval do malého vápna prudký centr, který uklidil do sítě Křov. Ve zbytku půle se již se skórem nikomu pohnout nepodařilo. Což nakonec platilo také o půlce druhé, kde se zápas proměnil v řadu soubojů mezi vápny, které nepřesný sudí na obě strany nezvládal, k nelibosti jak 22 hráčů na hřišti, tak laviček, tak i diváků z obou táborů. Důležité pak byly 2 souboje na naší půlce, nejprve šlápl na míč hostující hráč, sudí píská přímák proti nám, tomu se směje i lavička hostů, ne tak Křovák, který za keci dostává žlutou. Za 10 minut vidí od sudího druhou žlutou a tím i červenou, tentokrát správně za faul. Co poté předvádí sudí, nad tím zůstává rozum stát, hostům dává nesmyslné žluté za běžné fauly. Že mu potom nadávají všichni ze všech stran je logické vyústění jeho nepřesného výkonu. Děkujeme za podporu našim věrným fans a doufejme, že příští neděli v 16:30 jim uděláme doma v derby s MK B více radosti