Sestava:                                                                   Janderka Marek

Janda Martin    Machotka Petr    Kocanda Jan    Štolpa Martin    Chvátal David

Sobotka Michal                Erkol David

Střídající hokejově: Šalplachta Dalibor, Hrubý František, Horák Bohuslav

Branky: 1. min Michal Sobotka 0-1, 2. min 1-1, 11. min Michal Sobotka 1-2,

25. min Petr Machotka 1-3, 47. min Michal Sobotka 1-4, 57. min Martin Janda 1-5,

65. min 2-5, 85. min Michal Sobotka 2-6

Střely na branku: 5-13, Střely vedle: 4-3, Rohy: 2-3

Krátký koment: První přípavák zimy pod vedením nového hlavního kouče Michala Fojtíka s pohořelickým béčkem (4. tým III. třídy Břeclavsko) začal velmi z ostra. Než stihli pozorovatelé z Olbramovic zaujmou místo, oba týmy stačili skórovat. Nejprve asi po 20 vteřinách vystihl špatnou rozehrávku Martin, rychle posunul na Křova a ten nedal brankáři šanci. Jenže za necelou minutu to bylo 1:1, když také domácí využili naši chybu. V 11. minutě poslal kolmici za obranu Machec a Křovák i tentokrát nezaváhal.Další pohyb skóre obstaral Petr Machotka sám, když byl na konci pěkné akce po ose Martin Erky, první start v našem týmu první branka, to si žádá zápisné! Do půle jsme si udržovali mírnou převahu, ale skóre se již neměnilo. I ve 2. půlce se na branku nečekalo dlouho, Martin poslal po křídle Dejva, ten nachystal lahůdku pro Křova a hattrick byl na světě. Za 10. minut zvýšil na 1-5 Píďa, když dostal další průnikovku za obranu od Macheca. Domácí po naší chybě snížili v 65. min na 2-5. Konečnou podobu skóre stanovil 5 minut před koncem svým 4. gólem v zápase Křov, když opět využil pěknou přihrávku Macheca. Oba tak měli v kanadském bodování 4 body. Na první zápas to nebyl špatný výkon, ale věříme, že v dalších zápasech budeme dělat méně chyb, které nás poté stojí spoustu sil při návratu dozadu, a také budeme lépe kontrolovat míč. Další zápas přípravy nás čeká v sobotu 25. února v 15:00 na UMT v Jevišovicích s Viktorií Radim 4. týmem III. třídy z Kolínska

Slovo závěrem: jen se děsím, koho si na tomto zápase zase vyhlédli pozorovatelé z Olbramek a komu budou mazat med kolem pusy a slibovat krásné zítřky v klubu pod Leskounem tento týden