Sestava:                                               Janderka Marek

Janda Martin       Svoboda Jan      Šedrla Pavel      Lang Petr

Schovanec Jan        Štolpa Martin      Súkeník Jan      Machotka Pavel

Hašek Luboš                Horák Michal

Střídání: 33. min Chvátal David za Súkeníka, 78. min Horák Bohuslav za Horáka M.,

88. min Erkol David za Šedrly

Branky: 30. min Krejčiřík 1-0, 55. min Zímek 2-0, 84. min Zímek 3-0

Komentář trenéra: Utkání v Práčích se nám výsledkově vůbec nepovedlo, soupeři jsme byli minimálně vyrovnaným soupeřem, v některých pasážích dokonce lepší, bohužel jsme své šance nevyužili a po individuální chybě jsme je před poločasem pustili do jednobrankového vedení. Totéž se opakovalo i v poločase druhém, do kterého jsme nastoupili s chutí obrátit výsledek v náš prospěch, bohužel další individuální chyba a vedení domácích 2:0. Od této chvíle už na hřišti vládli domácí a svůj náskok dokázali zvýšit na 3:0 opět po individuální chybě. Tak zápas i skončil. Dostali jsme facku, ze které je třeba se rychle vzpamatovat a dvě zbývající kola odehrát se ctí. Pokud kabina nebude táhnout za jeden provaz a bude se vina házet z jednoho hráče na druhého nikam to nepovede. Každý udělá chybu, od toho jsme tým, abychom se podrželi.